ŁADOWANIE STRONY

Józefa Byczkowska

mgr psychologii

  • psycholog kliniczny w trakcie specjalizacji
  • certyfikowany specjalista terapii uzależnień
  • certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny

 

Z wykształcenia i wieloletniego doświadczenia zawodowego również pedagog i mediator (wpisana na listę mediatorów w Sądzie Okręgowym w Gdańsku) jak również biegły sądowy w przedmiocie uzależnienia, psychologii, pedagogiki, dyskryminacji i komunikacji interpersonalnej (wpisana na listę biegłych sądowych w Sądzie Okręgowym w Gdańsku).

          

   

Magister psychologii Józefa Byczkowska ukończyła studia wyższe na dwóch niezależnych kierunkach PSYCHOLOGIA i TEOLOGIA. W 1991 roku ukończyła studia magisterskie z zakresu teologii na Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie uzyskując tytuł magistra teologii. W 2012 roku uzyskała tytuł magistra psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w/z w Sopocie. W 2011 roku ukończyła również specjalizację terapii uzależnień i otrzymała Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień.
Ponadto w 2012 roku ukończyła szkolenie I stopnia w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR).
W 2013 roku ukończyła na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, Studia Podyplomowe z zakresu Psychologia Kliniczna o podspecjalności Psychologia Kliniczna Zaburzeń Psychicznych. Obecnie realizuje specjalizację w dziedzinie psychologii klinicznej. W 2017 roku ukończyła czteroletnie studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Warszawie w/z w Sopocie w Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej pd kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej uzyskując Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo - Behawioralnego. W 2017 roku rozpoczęła kolejną specjalizację na Uniwersytecie SWPS w Warszawie w/z w Sopocie na kierunku: Seksuologia Kliniczna. Studia kontynuuje.
Dodatkowo uzupełniała wykształcenie na Uniwersytecie Gdańskim (Wydział Nauk Społecznych), na Uniwersytecie Warszawskim (Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego) i na Politechnice Gdańskiej (Wydział Zarządzania i Ekonomii). Zdobytą wiedzę na w/w studiach podyplomowych poszerzała na licznych kursach, seminariach i warsztatach.

Zdobyte kwalifikacje wykorzystuje w pracy z pacjentami prowadząc:

wykonanie: letras.pl